top of page

Sat, 18 Jan

|

DOBRY PORT

KOBIETY MATCE ZIEMI - KRĄG KOBIET

Kobiece Kręgi to spotkanie w prawdzie, doświadczanie siostrzeństwa. To przestrzeń do rozwijania swojej kobiecości, mocy, własnej wartości, intuicji... To czas wspólnego BYCIA, doświadczania, dzielenia się, wspierania.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KOBIETY MATCE ZIEMI - KRĄG KOBIET
KOBIETY MATCE ZIEMI - KRĄG KOBIET

Czas i lokalizacja

18 Jan 2020, 15:30 – 17:30

DOBRY PORT, ul. Nowowiejskiego 1/306, Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

 "Jako kobiety musimy same zacząć doceniać swoją wartość. I wartość każdej z nas z osobna. Poszukajcie silnych kobiet, żeby się z nimi zaprzyjaźnić, stanąć po ich stronie, uczyć się od nich, współpracować z nimi"    

                                                                                      Madonna

Spotkajmy się w Kręgu Kobiet dla Ziemi.

Matka Ziemia potrzebuje naszego działania.

Podczas Kręgu zatańczymy w intencji uzdrowienia Ziemi oraz okazania Jej wdzięczności za dary, jakie otrzymujemy. 

Zastanowimy się, co możemy zacząć robić w naszym życiu na co dzień, aby Ziemię chronić, szanować, a potem jak możemy to wdrożyć w nasze życie.

Kobiece Kręgi są dawną praktyką, kiedy żeńska część społeczności spotykała się, aby wspólnie śpiewać, tańczyć, pracować, być. Dziś biegniemy przed siebie, czasami gubiąc same siebie, ale nierzadko gubiąc relacje z innymi kobietami. Czy umiemy BYĆ razem? 

Poczujmy w DOBRYM PORCIE moc i wartość Kobiecych Kręgów, gdzie możemy dzielić się radością, otrzymywać uwagę, wsparcie, motywację do działania, kiedy zaczynamy rezygnować z siebie.

Kobiece Kręgi to spotkanie w prawdzie, doświadczanie siostrzeństwa. To przestrzeń do rozwijania swojej kobiecości, mocy, własnej wartości, intuicji... To czas wspólnego BYCIA, doświadczania, dzielenia się, wspierania.

W zależności od potrzeb w Kręgu,pojawiać będą się ćwiczenia, medytacje, praca z ciałem, taniec...

Weź ze sobą spódnicę do przebrania się na Krąg.

Inwestycja: 30 zł (ilość miejsc jest ograniczona do 10). Opłata obejmuje miejsce, kawę, herbatę, wodę i przekąski.

Gwarancją miejsca na kręgu jest rejestracja online: www.dobryport.com oraz wpłata 30 zł na konto DOBREGO PORTU: 19 1140 2004 0000 3802 5703 6728 z dopiskiem "KRĄG". 

Osoba trzymająca Krąg

psychoterapeuta Izabela Makowska-Trzeciak:

Witam,

jestem psychoterapeutą, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public PR, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®. Ukończyłam m.in. 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, kurs Terapii Rodzin Metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z Choreoterapii i Arteterapii. 

Od 15 lat mam do czynienia z metodą ustawień hellingerowskich -  wykorzystuję ją zawodowo w pracy z ludźmi, ale niejednokrotnie doświadczyłam jej w swoim procesie rozwoju jako skutecznej metody. Miałam przyjemność poznać na żywo sposób pracy Berta Hellingera. Kolejne osoby, od których uczyłam się to Andrzej Nehrebecki, który wspólnie z B. Hellingerem napisali książkę: Miłość zaklęta w chorobie", oraz Milena Karlińska-Nehrebecka. Szczególną rolę w procesie mojego rozwoju terapeutycznego oraz osobistego ma Małgorzata Rajchert-Lewandowska, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła pracować tą metodą. Do dziś rozwija się w metodzie, podążając za Bertem i Sophie Hellinger. Dzięki Małgosi mogłam rozwinąć w sobie pokorę, uważność i podążanie oraz otworzyć serce na to, co pojawia się w moim życiu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup terapeutycznych, rozwojowych, psychoedukacyjnych, szkoleniowych. W swojej pracy kieruję się głównie sercem, które "wie", czuje najwięcej. Uczę ludzi słuchać siebie, swego wewnętrznego głosu, kontaktu z intuicją i własną mądrością wewnętrzną. Pomagam wracać na własną ścieżkę życia, po to, aby zacząć żyć dla siebie, w zgodzie ze sobą. Dopiero wtedy, kiedy człowiek staje się autentyczny, staje w swojej mocy i sile. 

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page