top of page

Thu, 16 Jun

|

HARMONIUM Studio

KRĄG KOBIET

Wspaniała Kobieto zapraszam Cię do Kręgu. Zwołuję Was Siostry, aby stawić się razem w Kręgu w tym szczególnym dniu, aby uświęcić swoje Ciała. Kobiece Kręgi to spotkanie w prawdzie, doświadczanie siostrzeństwa. To przestrzeń do rozwijania swojej kobiecości, mocy, własnej wartości, intuicji...

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KRĄG KOBIET
KRĄG KOBIET

Czas i lokalizacja

16 Jun 2022, 16:00 – 19:00

HARMONIUM Studio, Olsztyn, Poland, al. Marszałka J. Piłsudskiego 54, 11-041 Olsztyn

O wydarzeniu

Wspaniała Kobieto zapraszam Cię do Kręgu.

Zwołuję Was Siostry, aby stawić się razem w Kręgu w tym szczególnym dniu, aby uświęcić swoje Ciała.

Słuchając swej intuicji, pojawiają się takie pomysły i spotkania, które okazują się być bardzo ważnymi. Tym razem także to poczułam.

Zapraszam Cię do spotkania ze swoją KOBIECOŚCIĄ, gdzie poprowadzę medytację do świętego łona, która da początek całej ceremonii, abyśmy na końcu mogły zatańczyć z wewnętrzną KOBIETĄ w nas.

Przynieś ze sobą dar/y dla swojej KOBIECOŚCI, które umieścimy na wspólnym ołtarzu. Możesz wziąć ze sobą swoje przedmioty mocy. Ważne, abyś wzięła dla siebie spódnicę/sukienkę, wodę do picia, a przede wszystkim siebie.

Zapraszam Cię, jeśli poczujesz, że to dla Ciebie i proszę daj znać kobietom, które mogą być zainteresowane naszym spotkaniem.

Kobiece Kręgi są dawną praktyką, kiedy żeńska część społeczności spotykała się, aby wspólnie śpiewać, tańczyć, pracować, być. Dziś biegniemy przed siebie, czasami gubiąc same siebie, ale nierzadko gubiąc relacje z innymi kobietami. Czy umiemy BYĆ razem?

Poczujmy na nowo moc i wartość Kobiecych Kręgów, gdzie możemy dzielić się radością, otrzymywać uwagę, wsparcie, motywację do działania, kiedy zaczynamy rezygnować z siebie.

Kobiece Kręgi to spotkanie w prawdzie, doświadczanie siostrzeństwa. To przestrzeń do rozwijania swojej kobiecości, mocy, własnej wartości, intuicji... To czas wspólnego BYCIA, doświadczania, dzielenia się, wspierania.

Inwestycja: 50 zł - rezerwacja i opłata online gwarantuje miejsce.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Spotykamy się 16.06.2022 r. (czwartek) o godz. 16:00.  Prosimy o przybycie na miejsce 15 minut przed rozpoczęciem. Obowiązują zasady Kręgu

Zwołująca Krąg: Izabela Makowska - psychoterapeutka, na co dzień pracująca z ludźmi, aby przywracać zdrowie, balans w życiu. Nie obcy jej szamański bęben, czy grzechotka. Czuje, wie i widzi.

Zasady podczas Kręgu:  1. Krąg to czas święty, jeśli masz się spóźnić lub musisz wyjść wcześniej, przyjdź w innym terminie. Zapraszamy  2. Osoba trzymająca, czy też zwołująca krąg, otwiera go, mówiąc o intencji spotkania i przypomina obowiązujące zasady.  3. Uczestnicy zabierają głos po kolei, mówi jedna osoba naraz, trzymająca przedmiot mocy. Osoba, która nie ma w ręku przedmiotu mocy, milczy.  4. Osobie mówiącej nie przerywa się komentarzami ani pytaniami.  5. Słuchamy z uważnością i empatią, bez oceniania, nie udzielamy rad.  6. Mówimy jedynie o sobie i swoich uczuciach, nie opowiadamy o innych, nie uogólniamy, nie krytykujemy.  7. Kiedy przychodzi nasza kolej, nie musimy mówić, możemy milcząco przekazać dalej przedmiot mocy.  8. Wszystkich obowiązuje zasada poufności – aby krąg był bezpiecznym miejscem. To, co zostało wyrażone, pozostaje w kręgu.  9. Jeżeli nasza wypowiedź zajmuje nieproporcjonalnie dużo czasu albo łamiemy którąś z zasad, Zwołująca osoba ma prawo dać nam znać cichą grzechotką.  10. Zwołująca osoba zamyka krąg, dziękując za przybycie. Nie podsumowuje wypowiedzi ani nie komentuje ich.

Bilety

  • Krąg Kobiet

    PLN 50.00
    Sale ended

Total

PLN 0.00

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page