top of page

Tue, 28 Aug

|

PORT

WAKACYJNE WIBRACJE: "ZBIERAM OWOCE"

Czwarty warsztat daje Tobie perspektywę tego, co masz i dzięki komu, czego jeszcze chcesz i w którym kierunku należy tego szukać. Zobaczysz, ile jest w tobie dobrych owoców, o których najzwyczajniej nie wiesz, nie pamiętasz... Będziemy integrować i cieszyć się tym, czym jesteście obdarzeni.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WAKACYJNE WIBRACJE: "ZBIERAM OWOCE"
WAKACYJNE WIBRACJE: "ZBIERAM OWOCE"

Czas i lokalizacja

28 Aug 2018, 17:30 – 19:30

PORT, ul. Nowowiejskiego 1/306, 10-162 Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

Jeśli czujesz, że żyjesz obok siebie, Twoje dni mijają i nawet nie zauważasz kolejnej chwili swego życia, brakuje Ci spokoju wewnętrznego, radości, to zapraszam Cię na Wakacyjne Wibracje ze mną.

Odszukamy SENS, podniesiemy wibracje, rozpoczniesz powrót na Swoją ścieżkę życia, zaczniesz odczuwać radość, miłość, dowiesz się, jak inaczej podchodzić i radzić sobie z trudnościami w życiu.

Każde spotkanie będzie tematyczne i zaczniemy od kręgu i pracy z intencją. Będę pracować w rezonansie z procesem grupowym i otwartością na potrzeby grupy (niekoniecznie na te uświadomione :) ). Podczas spotkań będę wykorzystywać ustawienia hellingerowskie, rozmowy z własną duszą, taniec, medytacje, rytuały, szamańskie koło życia.

Jestem uważna na to, co wnosicie do warsztatu, szczególnie, czego chcecie na poziomie nieświadomym, czego pragnie Wasza Dusza.

Pracujemy w małych grupach - czasami w parach, czasami indywidualnie lub w podgrupach, ale i też całą grupą. Pojawi się to, co będzie służyło wsparciu, rozwojowi, uwolnieniu, uzdrowieniu.

Przybywaj - grupy będą małe, więc zapisz się już dziś, jeśli czujesz, że to dla Ciebie na teraz. Można być na całym cyklu, bądź na wybranym temacie.

Koszt jednego spotkania: 100 zł

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page