top of page

Sat, 25 Sept

|

HARMONIUM Studio

Warsztat: Duchowe Ustawienia Systemowe - Olsztyn

Metoda ustawień systemowych służy odbudowywaniu w rodzinie zerwanych, zazwyczaj na skutek trudnych wydarzeń, więzi pomiędzy jej członkami. Może objawiać się to powtarzającym się losem, podobnymi trudnościami lub schematami (np. samotność, choroby).

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat: Duchowe Ustawienia Systemowe - Olsztyn
Warsztat: Duchowe Ustawienia Systemowe - Olsztyn

Czas i lokalizacja

25 Sept 2021, 10:00 – 16:00

HARMONIUM Studio, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 54, 10-450 Olsztyn, Poland

O wydarzeniu

𝐁𝐞𝐫𝐭 𝐇𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐠𝐞𝐫: "Nazywam te ustawienia nowymi ustawieniami rodzin albo dokładniej - ze względu na ich treść - 𝐝𝐮𝐜𝐡𝐨𝐰𝐲𝐦𝐢 𝐮𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐦𝐢 𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧.

Podczas tych ustawień prowadzący schodzi na dalszy plan. Razem z nim na dalszy plan schodzą problem określony przez klienta i pomoc, której oczekuje klient".

Ustawienia, które finalnie prowadził Bert Hellinger, różnią się tym, że całą „pracę” powierza się naszemu duchowi, który lepiej wie, gdzie trzeba nas poprowadzić w danym momencie życia.

Te podejście nie jest też łatwym, bowiem musimy porzucić nasze koncepcje, oczekiwania, co do naszego ustawienia, ale daje znacznie głębsze wglądy, obrazy, wykracza poza nasz umysł.

Jednak nie znaczy to, że na ustawienie przychodzi się z ciekawości, sprawdzenia, bez problemu, trudności w życiu.

Podczas ustawień dotykamy różnych tematów, np. z chorób, które zazwyczaj "patrzą" na kogoś wykluczonego w naszym rodzie, problemów z dziećmi, które nierzadko biorą coś na siebie, żeby odciążyć bliskie im osoby, ale i również w obszarze pracy, pieniędzy, sukcesu, związków.... Pracujemy nad tym, co było trudne, bolesne, przemilczane, ukryte w rodzie, po to, aby dotychczasowy wewnętrzny obraz, który nosimy w sobie mógł się tak transformować. Odnajdując najlepsze rozwiązanie, tworzy się  już nowy wewnętrzny obraz, który jest harmonijny, przynoszący ulgę, ukojenie, spokój.

Twórca metody, Bert Hellinger w swojej pracy kierował się właśnie miłością i szacunkiem do drugiego człowieka, a także do jego losu. Sięgał do pokoleń wstecz, aby uwolnić przepływ miłości, który daje siłę następnym pokoleniom.

𝐏𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐰𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐮 𝐃𝐮𝐜𝐡𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐔𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐞ń 𝐒𝐲𝐬𝐭𝐞𝐦𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐰 𝐬ł𝐮ż𝐛𝐢𝐞 𝐦𝐢ł𝐨ś𝐜𝐢, 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐰𝐨ł𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐣𝐞𝐣 𝐫𝐮𝐜𝐡𝐮, 𝐤𝐭ó𝐫𝐲 𝐳 𝐫óż𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐨𝐰𝐨𝐝ó𝐰 𝐳𝐨𝐬𝐭𝐚ł 𝐳𝐚𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐧𝐲.

Jako prowadząca powierzam się prowadzeniu ducha klienta, zazwyczaj nie pytam o temat z jakim przychodzi, chwilę siedzimy obok siebie, patrzymy sobie w oczy, aby poczuć pole. Ustawiam na początku reprezentanta klienta, który wiedziony przez pole, pokazuje, z czym jest dany klient. W zgodzie z ruchem ducha klienta, dostawiam reprezentantów, z którymi jest on w tej konstelacji i tak mniej więcej zaczyna się ustawienie...

W trakcie warsztatu pracuje cała grupa - ustawiający i reprezentaci/obserwatorzy. Każdy poruszony temat może dotknąć w nas takiej części, która prowadzi do wrastania. Będąc reprezentantem mamy szansę, aby uruchomić w sobie wewnętrzny proces zdrowienia, czego sama niejednokrotnie doświadczyłam osobiście.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Cena ustawienia jest jednakowa – niezależnie od czasu jego trwania. Obecność obowiązuje na całym warsztacie wszystkich uczestników (ustawiających i obserwatorów).

𝐈𝐧𝐰𝐞𝐬𝐭𝐲𝐜𝐣𝐚:

ustawienie własne – 370 zł (osoba towarzysząca Ci/wspierająca - gratis)

para - 510 zł

obserwator/reprezentant – 130 zł,

Zapisy online: www.dobryport.com

*Zastrzegam sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu warsztatu bez podania przyczyn. W powyższym przypadku wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto.

*Zajęcia odbywają się w obowiązującym na dany czas reżimie sanitarnym.

Osoba prowadząca:

mgr Izabela Aurelia Makowska.

Jestem psychoterapeutą, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public relations, instruktorem choreoterapii i arteterapii. Ukończyłam Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski, 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, kurs Terapii Rodzin Metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie oraz Akademię Choreoterapii i Arteterapii. Jestem praktykiem Soul Body Fusion. W 2004 roku poznałam metodę ustawień hellingerowskich podczas seminarium Berta Hellingera. Od tej pory ustawienia towarzyszą mi nie tylko w pracy zawodowej, ale także w moim osobistym rozwoju.

Szczególnie wiele nauczyłam się od Małgorzaty Rajchert-Lewandowskiej, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła pracować tą metodą w pracy z pacjentami. Do dziś rozwija się w metodzie, podążając za Bertem i Sophie Hellinger.

Ukończyłam i doświadczyłam na sobie szeregu szkoleń w zakresie psychoterapii, rozwoju osobistego, poprawy zdrowia i jakości życia. Od ponad 20 lat szkolę się w zakresie pomocy, rozwoju i psychoterapii, a od około 17 lat praktykuję pracę w obszarze pomocy ludziom. Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową "Uzdrowiona Dusza", autorskie warsztaty rozwoju osobistego. Prowadzę Kręgi. Prowadziłam przez rok grupę na  Facebooku, gdzie praktykowaliśmy medytacje. W pracy psychoterapeutycznej integruję m.in. podejście psychodynamiczne, systemowe, ericksonowskie; wykorzystuję w pracy techniki mindfulness i hipnozę, psychosomatoterapię, nowe ciche ustawienia systemowe wg Berta Hellingera.

W pracy kieruję się sercem, które wie/czuje/widzi więcej, dzięki czemu moja praca jest na głębszym poziomie i sięga tego, co zazwyczaj nieświadome.

Wywiady w tematyce ustawień:

𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚 𝐆𝐚𝐛𝐫𝐢𝐞𝐥𝐚 𝐒𝐭𝐫𝐚𝐧𝐜 𝐰 𝐚𝐮𝐝𝐲𝐜𝐣𝐢 „𝐖 𝐩ół 𝐝𝐨 𝐩𝐢ą𝐭𝐤𝐮” 𝐆𝐝𝐲𝐧𝐢𝐚 𝐑𝐚𝐝𝐢𝐨 𝐫𝐨𝐳𝐦𝐚𝐰𝐢𝐚ł𝐚 𝐳𝐞 𝐦𝐧ą 𝐨 𝐦𝐢ł𝐨ś𝐜𝐢 𝐰 𝐮𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐁𝐞𝐫𝐭𝐚 𝐇𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐠𝐞𝐫𝐚:

https://www.mixcloud.com/wpoldopiatku/w-pół-do-piątku-45-izabela-aurelia-makowska-dobry-port-psychoterapia/

𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚 𝐊𝐚𝐜𝐩𝐫𝐳𝐲𝐤 𝐰 𝐚𝐮𝐝𝐲𝐜𝐣𝐢 „𝐖 𝐏𝐨𝐬𝐳𝐮𝐤𝐢𝐰𝐚𝐧𝐢𝐮 𝐒𝐭𝐫𝐚𝐜𝐨𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐄𝐠𝐨 ” 𝐑𝐚𝐝𝐢𝐚 𝐔𝐖𝐌 𝐅𝐌 𝐫𝐨𝐳𝐦𝐚𝐰𝐢𝐚ł𝐚 𝐳𝐞 𝐦𝐧ą 𝐨 𝐦𝐞𝐭𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐮𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐞ń 𝐁𝐞𝐫𝐭𝐚 𝐇𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐠𝐞𝐫𝐚:

http://uwmfm.pl/news/1991/czytaj/7747/w-poszukiwaniu-straconego-ego-odcinek-60.html

Bilety

 • Ustawienie własne

  PLN 370.00
  Sale ended
 • Obserwator/reprezentant

  PLN 130.00
  Sale ended
 • Osoba wspierająca

  PLN 0.00
  Sale ended

Total

PLN 0.00

Udostępnij to wydarzenie

  bottom of page