top of page

Feedback

Ladies and gentlemen,

it is a space to share with others  your experiences, opinions on this,  to what extent it has helped  meeting (s) with me (psychotherapy, system settings, workshops, Soul Body Fusion), how they affect  changes in your life.

 

You can send me your opinions, experiences and feelings by e-mail,

which can only be placed with your consent  on my website and fanpage.

Błękitne niebo

Opinia: Małe PO RUSZENIE

Choreoterapia i inne formy arteterapii

"Wszystko jest wewnątrz nas, dobrze jest To wydobyć na zewnątrz i uświadomić To sobie...byłam zaskoczona efektem Mandali. Z Serca polecam i dziękuję."

Błękitne niebo

Opinia: Warsztat Duchowych Ustawień Systemowych

"Na warsztatach Ustawień Systemowych u Izy uczestniczyłam wiele razy, kilka razy miałam swoje ustawienie, kilka razy jako reprezentant. Mam ogromną wdzieczność do tej metody pracy - bez ustawień w życiu bym nie "odkryła" co mnie blokuje w tych moich tematach. Jako reprezentant również wiele skorzystałam - przede wszystkim nauczyłam się czuć emocje, wszelakie. Ustawienia nauczyły mnie też pokory, teraz zupełnie inaczej spoglądam na swoje życie, na wydarzenia których doświadczam.

Jestem pod wrażeniem prowadzenia przez Izę, jej niesamowitego wyczucia i czucia, to osoba z ogromnym doświadczeniem i darem. Dziękuję Ci Iza za każde prowadzenie, wskazówkę, dzięki Tobie moje życie jest bogatsze. Dziękuję, dziękuję, dziękuję."

Pozdrawiam, 

Renata

Błękitne niebo

Opinia: warsztat Duchowych Ustawień Systemowych

"Im dalej od ustawień u Izabeli tym więcej się rozpakowuje. Było to dla mnie wielkie wydarzenie, informowały mnie o tym na przemian ekscytacja, TAK wypełniające mnie od środka już od chwili zapisu i obawa, również przed sobą samą, niewystarczalnością. System się bronił. Izabelę spotkałam już podczas kręgu kobiet który prowadziła. Promieniowało z niej spełnioną kobietą, kruchą i piękną i dość mocną by wyjść do świata. Przypomniało mi to że chce takiej jakości w sobie.
Pracowałam na ustawieniach jako pierwsza i ogromne było moje zdziwienie i fascynacja, że obcy ludzie spotkani tam, a będący tam reprezentantami w moim ustawieniu wiedzą, czują, trafiają w te miejsca, które są właściwe. Pole jest nieprzypadkowe nawet jak logiczny umysł wątpi w to. Dzięki temu doświadczeniu wewnętrznie pokłoniłam się Polu i intuicji, która czuła, że zawsze wszystko jest właściwe. Zaraz po ustawieniu wieczorem pisałam . "Dziś świętuje zaślubiny z Tajemnicą i tak naprawdę zaufanie do siebie. Czuję jakbym spodziewała się dziecka. To co dziś miało miejsce we mnie i w Polu nie da się słowami objąć, nie po to jest.
To co wzięłam z ustawień z Izabelą to na pewno wspomniane zaufanie, dystans , zaufanie do życia, cierpliwość do siebie i zmiany w funkcjonowaniu w środowisku domowym. Tam pojawiła się przestrzeń do zaistnienia otwarcia serca, pogłębienia relacji jak i dystansu, gdy żyje się w pełnej bliskości triggera, ale nie musisz wchodzić w jego grę.
Moje ustawienie dotyczyło bliskich relacji w tym najtrudniejszej - z mamą. Reprezentantka mojej mamy do końca ustawienia pokazała mi ją jako zawziętą, nieodpuszczającą, zamknięta na inne perspektywy. Zabrałam ten obraz z sobą jak i siebie mówiącą "Mamo, ja mogę inaczej, nie muszę tak jak Ty". Jestem teraz w codzienności z tymi słowami. Zaczęłam proces odklejania , codziennego badania siebie czego ja chcę, budowania dystansu do niej (jestem jej opiekunem 24 h ). Odcięłam relacje które zabierały mi energię.
Jest jeszcze pewna historia. Otóż jedna z sióstr mojej mamy, wbrew trzem pozostałym zawsze wymieniała siostrę, która wg niej wcześniej zmarła. Mówiła do mojej mamy "O to jednak to Tereska wtedy zmarła, a nie Ty". To doprowadzało mamę do pasji. Tymczasem na ustawieniu pojawiła się matka mojej mamy opłakująca swoje dziecko, czyli Tereskę. Dwa miesiące blisko od wydarzenia moja mama licząc ile ich mama miała sióstr...wyliczyła Tereskę, ot tak po prostu. Tereska znalazła swoje miejsce w historii rodziny.
Moja droga do poznania siebie, pozwalania sobie na siebie nie dobiegła końca. Całe to doświadczenie ustawień duchowych z Izabelą jasno mi pokazały którędy i z czyim towarzyszeniem jeśli zechce mogę dojść ku kolejnym etapom tej podróży."
                                                                                   A.

Błękitne niebo

Opinia po zakończonej psychoterapii indywidualnej (2019 r.)

"Pani Iza to przede wszystkim wspaniały człowiek, co za tym idzie również wspaniały Psychoterapeuta. Chodząc na sesje z Panią Izą, na pewno nikt nie poczuje się oceniany czy skrytykowany. Spotka się jedynie ze zrozumieniem, empatią i dobrymi poradami. Pani Iza pomogła mi bardzo w ciężkim okresie mojego życia. Pomogła uwierzyć w siebie oraz zostawić przeszłość za sobą. Sesje z Panią Psychoterapeutką to była dla mnie ogromna przyjemność. Cieszę się bardzo że trafiłam do Pani Izy, wiem że jeśli kiedyś będę potrzebowała pomocy to zwrócę się właśnie do niej. Polecam z całego serca DOBRY PORT!"

Błękitne niebo

Opinia: Małe PO RUSZENIE
Choreoterapia i inne formy arteterapii

"Bardzo inspirujące zajęcia. Uświadamiasz sobie coś co już wiesz, ale nie wiesz co z tym zrobić. A to okazuje się takie proste. Dokończyłam swoją mandalę i się dzieje. Wiem co jest moje, a co tak naprawdę nie jest moje. Moje serce się raduje i jest wolne."

Błękitne niebo

Opinia: sesja indywidualna online, UK

"Witaj Izabela.

Jakiś czas temu miałyśmy sesję przez Skype i zdarzył się wtedy przełomowy dla mnie moment, kiedy powiedziałaś "już nic nie możesz dla niego zrobić". Ta sesja była dla mnie katalizatorem wielu zmian i chciałam ci za to serdecznie podziękować."

Błękitne niebo

Opinia: indywidualne ustawienie systemowe

"Słowo dziękuję to za mało. Opiszę. Zgłosiłam się na spotkanie indywidualne, miałam robione ustawienie. Czytałam sporo o metodzie i bałam się, ale to co przyniosło mi Życie, spowodowało, że po ustawieniach chodzę prosto, dumnie i coraz pewniej. W sobotę majowa poszłam na ustawienia grupowe, znowu to uczucie tremy, bo grupa......wyszłam po brzegi wypełniona w punktach, gdzie tęsknotą kładła mnie na łopatki. Podsumowując, rano wstałam i moje wnętrze powiedziało: jaki piękny dzień mojego fajnego życia.....tak poza mną, poza umysłem, wyszło ze mnie i za tym podążam. Jestem tak lżejsza, tyle zeszło ze mnie ciężarów, które nosiłam, nieświadoma, że to nie moje. Pokłoniłam się temu i ruszyłam w swoja drogę. Iza bardzo serdecznie dziękuję, za kredyt również. Serdecznie polecam, z głębi mojego zdrowiejącego serca. Namaste.

Błękitne niebo

Opinia: indywidualne ustawienie systemowe

"Szanowna Pani Izo,

dziękuję za wsparcie, które otrzymałam od Pani w trakcie indywidualnego ustawienia systemowego metodą Berta Hellingera. Poczucie wewnętrznego spokoju, radość  zrozumienia swojej sytuacji, a tym samym zmiana postawy wobec wydarzeń przeszłych i teraźniejszych mojego życia, to pierwsze efekty Pani terapii. Uzyskany obraz mojej rodziny ciągle pracuje, zmienia się. Pozostaje niezmienny układ członków rodziny, lecz dochodzą nowe elementy, np. jasne promienie wychodzące z oczu rodziców i rodzeństwa, poprzednio skupione w centrum okręgu , teraz są rozczepione i docierają do każdej osoby. Wszyscy patrzą na wszystkich. Całość otaczają kwiaty róż. Pielęgnuję ten obraz. Zauważyłam zmianę swoich reakcji w trakcie rozmów na temat  rodziców, czy też wydarzeń rodzinnych. Zgodnie z własnym odczuciem "przyjmuję od rodziców to co zostało mi dane" , szanuję to i nie pytam dlaczego, ani też nie oceniam. Jeżeli przeszłość daje nam "znaki" w teraźniejszości, to znaczy że pewne sprawy nie zostały zamknięte i należy zrobić to teraz. 

    Dzięki Pani pomocy z chaosu niepokoju, sprzecznych doznań emocjonalnych, z poczucia braku więzi  i poszukiwania, po omacku, samej siebie uzyskałam, coś dla mnie bardzo cennego. Jest to poczucie przynależności i jednocześnie indywidualnej odrębności. Poprzez ustawienie systemowe został uporządkowany system mojej rodziny, którego jestem częścią integralną. Pozwoliło mi to zrozumieć, co w moim dotychczasowym życiu, a zatem w przeszłości, było wynikiem przynależności do rodziny i funkcjonowania w jej systemie, a co wynikiem mojej indywidualnej działalności. To co było nieuświadomione, dzięki terapii zostało wydobyte na zewnątrz, stało się świadome, zrozumiane i przyjęte. Pewien proces został rozpoczęty i toczy się dalej. I niech tak zostanie zgodnie z prawami, które działają  poza naszym rozumowaniem.

   Jeszcze raz dziękuję za Pani subtelność, wyczucie sytuacji, umiejętność  prowadzenia "za rękę" w trakcie terapii. Cenne dla mnie było to, iż Pani obecność odczuwałam jako specyficzne wsparcie duchowe, dające poczucie bezpieczeństwa, dające możliwość głębszego otwarcia się.

    W swoim życiu spotykamy tylko tych ludzi, których powinniśmy spotkać, by przejrzeć się w nich jak w lustrze i dostrzec samego siebie."

Dziękuję za "spotkanie".

Ewa O.

Błękitne niebo

Opinia: cykl warsztatów 
W KONTAKCIE ZE SOBĄ

"Warsztaty rzeczywiście rozwojowe. Każde spotkanie dotyczyło innej sfery, ale wszystko pięknie się łączyło i pięknie budowało mnie cegiełka po cegiełce. po tym cyklu na pewno jestem silniejsza, rośnie cały czas mój poziom akceptacji siebie, zadowolenia z  życia. ZGODA. Dziękuję Kochana."

Błękitne niebo

Opinia: cykl warsztatów
W KONTAKCIE ZE SOBĄ

"Warsztaty pokazały mi jakie mam problemy, których sobie nie uświadamiałam. Pozwoliły mi je zobaczyć, ale też wskazały jak można sobie z nimi poradzić. teraz czuję się silniejsza i jednocześnie bardziej zharmonizowana."

Błękitne niebo

Opinia: cykl warsztatów
W KONTAKCIE ZE SOBĄ

"Cykl spotkań okazał się bardzo pomocny w pracy nad sobą. Jest wspaniałym dopełnieniem terapii indywidualnej. Otworzyłam oczy, jak wiele spraw muszę jeszcze przepracować. Chciałabym, aby każdy miał świadomość, że praca nad sobą czy rozpoczęcie terapii lub przyjście na tego typu warsztaty to rozwój osobisty skierowany do każdego, nie jest to nic wstydliwego. Przychodzą tu życzliwi, wartościowi ludzie, którzy  dbają o swój rozwój. Iza jest ciepłą, cudowną osobą, bardzo chętnie tu wracam."

Zmień i spersonalizuj tekst. Kliknij tutaj, aby zacząć edycję.

    bottom of page