top of page

sob., 20 kwi

|

HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Ed

Duchowe Ustawienia Systemowe dla osób zajmujących się pomocą zawodowo

To jest propozycja spotkania w grupie osób zajmujących się pomocą zawodowo, bowiem skutecznie możemy pomagać, kiedy mamy zaopiekowanie swoje obszary. Metoda ustawień systemowych służy odbudowywaniu w rodzinie zerwanych, zazwyczaj na skutek trudnych wydarzeń, więzi pomiędzy jej członkami.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Duchowe Ustawienia Systemowe dla osób zajmujących się
pomocą zawodowo
Duchowe Ustawienia Systemowe dla osób zajmujących się
pomocą zawodowo

Czas i lokalizacja

20 kwi 2024, 10:00 – 16:00 CEST

HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Ed, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 54, 10-450 Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

Miłość, która zna porządki ma dobroczynne i uzdrawiające działanie wg Berta Hellingera.

To jest propozycja spotkania w grupie osób zajmujących się 

pomocą zawodowo, bowiem skutecznie możemy pomagać, kiedy mamy zaopiekowanie swoje obszary. Proponuję spotkanie warsztatowe dla psychoterapeutów, psychologów, terapeutów, coachów, pedagogów, lekarzy i innych osób, które na co dzień zajmują się pomocą innym.

Z doświadczenia wiem, jak ważne jest rozwijanie siebie w kontekście pracy z drugim człowiekiem i jak ważna jest przestrzeń, aby móc otworzyć się z tym, co dla nas trudne. Stąd moja odpowiedź - zapraszam do przestrzeni, gdzie w grupie osób pomagającym innym, będziesz mogła/mógł zająć się swoimi tematami w poszanowaniu i uważności na to, co pojawi się w polu wiedzącym.

Ze zwgledu na, to, że Bert Hellinger w swojej pracy kierował się miłością i szacunkiem do drugiego człowieka, do jego losu, podążymy tą samą ścieżką.

Bert sięgał do pokoleń wstecz, aby uwolnić przepływ miłości, który daje siłę następnym pokoleniom.

Najważniejszym elementem metody Hellingera było przywołanie ruchu miłości, który z różnych powodów został zatrzymany.

Metoda ustawień systemowych służy odbudowywaniu w rodzinie zerwanych, zazwyczaj na skutek trudnych wydarzeń, więzi pomiędzy jej członkami. Może objawiać się to powtarzającym się losem, podobnymi trudnościami lub schematami (np. samotność, choroby).

Metoda Duchowych Ustawień Systemowych polecana jest osobom,

których problemy są chroniczne, powtarzalne, złożone. Sięga głęboko tam, gdzie nasza świadomość, wiedza nie sięga i wydobywa na światło dzienne wykluczenia, uwikłania.

Ustawienia systemowe stwarzają okazję do wspomagania procesu terapeutycznego osób, które są we własnej psychoterapii i to niezależnie od tego, w jakiej konwencji jest prowadzona.

Efekty ustawienia mogą pojawić się od razu, ale zdarza się, że trzeba czasu. Efektem może być ustąpienie lub zmniejszenie objawów, pojawienie się miłości pomiędzy członkami rodziny, pogodzenie się z tym, co nieuniknione, uzyskanie spokoju wewnętrznego.

Uczestnictwo w warsztatach ustawień systemowych w roli obserwatora (reprezentanta) nawet wówczas, gdy nie posiadamy żadnych trudności i problemów stanowi niezwykłe źródło wzrostu i rozwoju wewnętrznego. Stający w miejsce obcej osoby reprezentant spotyka się z przeżyciami, których być może nigdy by nie doświadczył. Uczestnictwo w rolach innych ludzi dotyka na głębokim poziomie nieświadomości własnych niekiedy trudności, pozwala również na zrozumienie innych ludzi i ich losów, a przez to przyczynia się dalszego rozwoju osobistego.

Informacje organizacyjne:

W warsztatach można wziąć udział pracując nad własnym zgłoszeniem/problemem lub można brać udział w ustawieniach innych osób jako reprezentant.

Jeżeli ktoś przyjmuje leki psychotropowe, proszę o wcześniejszy kontakt.

Zachęcam przed pierwszym własnym ustawieniem do uczestniczenia jako reprezentant/obserwator – pozwala to zapoznać się lepiej z metodą, a za każdym razem jesteśmy bardziej otwarci na pole wiedzące.

Może zdarzyć się, że nie będzie możliwe poprowadzenie ustawienia, kiedy osoba zgłaszająca się nie jest gotowa na przyjęcia pomocy, nie jest emocjonalnie związana ze zgłaszanym problemem. Taka sytuacja nie zwalnia jednak z płatności.

⭐️Cena ustawienia jest jednakowa – niezależnie od czasu jego trwania.

⭐️Obecność obowiązuje na całym warsztacie wszystkich uczestników (ustawiających, reprezentantów / obserwatorów jak i i osoby wspierające). Jest to m.in. praca grupowa.

⭐️Godzina zakończenia warsztatu podana jest orientacyjnie, bowiem przebieg ustawień jest różny i nie da się zaplanować jej z góry.

Rezerwacje i ceny:

www.dobryport.com

-ustawienie własne – 400 zł (zadatek płatny z góry 100 zł, a osoba towarzysząco-wspierająca osobę, która ma własne ustawienie, uczestnictwo na warsztacie ma gratis),

- obserwator i reprezentant – 150 zł, (zadatek płatny z góry 50 zł).

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zastrzegam sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu warsztatu. W powyższym przypadku wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto.

Osoba prowadząca mgr Izabela Makowska - psychoterapeutka znająca ustawienia blisko 20 lat.

Jestem psychoterapeutką integratywną, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public relations, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®, a także Instruktorem Choreoterapii i Arteterapii. W 2004 roku poznałam metodę ustawień hellingerowskich, którą włączyłam do swojej praktyki terapeutycznej. W swojej pracy kieruję się głównie sercem, które "wie", czuje najwięcej. Uczę ludzi słuchać siebie, swojego wewnętrznego głosu, kontaktu z intuicją i własną mądrością wewnętrzną. Pomagam wracać na własną ścieżkę życia, po to, aby zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Dopiero wtedy, kiedy człowiek staje się autentyczny, staje w swojej mocy i sile. Obecnie prowadzę psychoterapię integratywną indywidualną, warsztaty Duchowych Ustawień Systemowych oraz autorskie warsztaty rozwoju osobistego. W pracy psychoterapeutycznej integruję m.in. podejście psychodynamiczne, systemowe, ericksonowskie; wykorzystuję w pracy techniki mindfulness i hipnozę, psychosomatoterapię, choreoterapię i arteterapię.

Informacje o ustawieniach indywidualnych: https://fb.watch/lX-Bg90ESD/

Informacje o roli reprezentanta: https://www.facebook.com/DOBRYPORTPL/videos/426662829409545/

Informacja: jak zapisać się na warsztat: https://fb.watch/lX-GIiDc35/

Rozmowy nt. ustawień systemowych, które poprowadziły ze mną:

Bilety

 • Reprezentant/obser. - zadatek

  Całkowity koszt 150 zł (zadatek 50 zł, 100 zł płatne gotówką na miejscu)

  50,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Osoba wspierająca

  0,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

  bottom of page