top of page

śr., 16 wrz

|

Olsztyn

MAŁE PO RUSZENIE - CHOREOTERAPIA I INNE FORMY ARTETERAPII

Robimy rozgrzewkę!!! Zapraszam na 2-godzinny warsztat MAŁE PO RUSZENIE. Chcesz sprawdzić, czy cykl warsztatów z choreoterapii i innych form arteterapii jest dla Ciebie? Przyjdź, sprawdź i podejmij decyzję. Zapraszam

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
MAŁE PO RUSZENIE - CHOREOTERAPIA I INNE FORMY ARTETERAPII
MAŁE PO RUSZENIE - CHOREOTERAPIA I INNE FORMY ARTETERAPII

Czas i lokalizacja

16 wrz 2020, 18:00 – 20:00

Olsztyn, Al. Marszałka Piłsudskiego 54

O wydarzeniu

Na warsztatach łączę zdobytą wiedzę psychoterapeutyczną z pracą z ciałem poprzez sztuki artystyczne: taniec, ruch, muzykę, rysunek, malarstwo, film…

W pracy z klientami, ale i także mojej osobistej bardzo cenię sobie także wyrażanie siebie nie wprost. W takich sytuacjach nie musimy pracować na konkretnym, uświadomionym temacie, a zmiany zachodzą w nas bardzo głęboko i to, co było dotychczas ukryte może wypłynąć na powierzchnię. Nasze ciała zapisują wszelkie wydarzenia naszego życia, zwłaszcza te, co były bolesne, traumatyczne, wyparte. Poprzez taniec i inne formy artystyczne możemy uwolnić to, co się w nich zatrzymało. Zmiany są odczuwalne w ciele, umyśle, emocjach. Doświadczamy swoistego uwolnienia, transformacji, oczyszczenia (katharsis).

Arteterapia jest techniką terapeutyczną stosowaną na całym świecie. Leczy poprzez sztukę wywołując i przekazując emocje (daje możliwość rozładowania trudnych, skumulowanych emocji, zrzucania wewnętrznych blokad).

Cele:

- zapoczątkowanie procesu zmiany

- wzrost kreatywności

- aktywizacja fizyczna i psychiczna

- rozwój wyobraźni

- podniesienie poziomu samooceny

- rozwój świadomości ciała

- rozwój świadomości stanów wewnętrznych

- rozwój świadomości emocji, ich wyrażania i radzenia sobie z nimi

- lepsze funkcjonowanie w grupie

- odprężenie, relaksacja

Dla KOGO?

Dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną rozwijać się, popracować w grupie, przekroczyć swoje ograniczenia, wyjść poza schematy. Dla osób, które chcą w grupie PO RUSZENIE zapoczątkować swoje ODRODZENIE.

Nie są wymagane umiejętności taneczne, plastyczne, muzyczne.

* Zastrzegam sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu warsztatu bez podania przyczyn. W powyższym przypadku wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto.

Osoba prowadząca: mgr Izabela Aurelia Makowska

Bilety

  • MAŁE PO RUSZENIE

    2-godzinny warsztat

    30,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page