top of page

pt., 20 sty

|

Giławy

Warsztat: Mamo, idę teraz do Taty

Warsztat terapeutyczny dla mężczyzn: Mamo, idę teraz do Taty. Droga do rodziców nie zawsze jest prosta, niekiedy sporo zakrętów, ciemnych "przystanków", przeszkód w postaci trudnych wspomnień i emocji. Potrzeba oczyścić tę ścieżkę, aby energia miłości mogła popłynąć w obie strony...

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

20 sty 2023, 19:00 CET – 22 sty 2023, 14:00 CET

Giławy, Giławy 73, 11-030, Poland

O wydarzeniu

Nowy dogodniejszy termin – po Świętach i już w Nowym Roku. Zapraszam z całego serca na

warsztat terapeutyczny dla mężczyzn: Mamo, idę teraz do Taty.

Droga do rodziców nie zawsze jest prosta, niekiedy sporo zakrętów, ciemnych "przystanków", przeszkód w postaci trudnych wspomnień, emocji, traum. Potrzeba oczyścić tę ścieżkę, aby energia miłości mogła popłynąć w obie strony, już bez bólu, żalu, pretensji.

Co to znaczy iść do taty? Wyjść spod wpływu mamy i podążyć za męską energią. Nie zawsze ten proces przebiega łagodnie i bez przeszkód. Niekiedy mama nie chce/nie może puścić syna do ojca (z różnych względów), a niekiedy ojciec jest tak nieobecny, że nie ma jak do niego iść. Ma to wtedy różne konsekwencje w życiu dla chłopca, potem mężczyzny, bowiem może być mu trudno dorosnąć i stanąć w męskim, bo nie wie jak, może mieć trudności w relacjach, z poczuciem własnej wartości, z wychodzeniem do świata, działania…

Dlaczego tak ważni są rodzice? Poprzez nich dostajemy życie i jeśli zamkniemy się na nich, zamkniemy się na życie i na to wszystko, co ono niesie dobrego ze sobą?

Dlatego, że MAMA to życia brama, która przeprowadza nas na ten świat i to z nią mamy pierwszą relację. Dlatego, że TATA prowadzi do świata, to on pokazuje to, co na zewnątrz, prowadzi do działania, do męskiej energii, umacnia poczucie wartości, daje poczucie bezpieczeństwa, uczy bycia mężczyzną.

Kiedy chcesz zrzucić już z siebie niepotrzebny bagaż dzieciństwa, czując gotowość, aby iść do swojego życia, stanąć stabilnie na swoich nogach i odważnie pójść w świat, zapraszam Cię na warsztat w kameralnej, męskiej grupie. Poprzez pracę na procesie grupowym oraz ustawienia systemowe wg Berta Hellingera, medytacje, obrazy wewnętrzne, prace z różnymi aspektami siebie, Soul Body Fusion, a także różne inne techniki i ćwiczenia oczyścimy drogę do rodziców, abyście mogli przyjąć od nich to, co najcenniejsze ŻYCIE.

Ważne: aby wziąć udział w warsztacie niezbędne jest doświadczenie psychoterapii indywidualnej, bądź grupowej. Jeśli jesteś w psychoterapii – zapytaj swojego psychoterapeutę, czy ten warsztat nie będzie kolidował z Twoją terapią.

(Przy rejestracji proszę wypełnić wszystkie pola z pytaniami).

W razie pytań, proszę o wiadomość e-mail: dobryport.pl@gmail.com.

Informacje organizacyjne:

Spotykamy się w przecudnej warmińskiej przestrzeni Uroczysko Deresze (Giławy 73), zaczynając kolacją o godz. 19:00. Kończymy w niedzielę o godz. 14:00 obiadem.

Cena warsztatu z noclegami (x 2) i wyżywieniem (2 x kolacja, 2 x śniadanie, 2 x obiad) – PROMOCYJNA CENA z okazji pierwszej edycji warsztatu: 1 040 zł. Zaliczka w wysokości 340 zł płatna do 3 dni od rejestracji, reszta płatna gotówką na miejscu warsztatu.

Obecność obowiązuje na całym warsztacie wszystkich uczestników, z uwagi na proces grupowy.

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zastrzegam sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu warsztatu bez podania przyczyn. W powyższym przypadku wpłacona kwota zostanie zwrócona na konto.

Osoba prowadząca: mgr Izabela Makowska.

Jestem psychoterapeutką integratywną, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public relations, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®, a także Instruktorem Choreoterapii i Arteterapii. W 2004 roku poznałam metodę ustawień hellingerowskich, którą włączyłam do swojej praktyki terapeutycznej.

W swojej pracy kieruję się głównie sercem, które "wie", czuje najwięcej. Uczę ludzi słuchać siebie, swojego wewnętrznego głosu, kontaktu z intuicją i własną mądrością wewnętrzną. Pomagam wracać na własną ścieżkę życia, po to, aby zacząć żyć dla siebie, w zgodzie ze sobą. Dopiero wtedy, kiedy człowiek staje się autentyczny, staje w swojej mocy i sile.

Obecnie prowadzę psychoterapię integratywną indywidualną, warsztaty Duchowych Ustawień Systemowych oraz autorskie warsztaty rozwoju osobistego. W pracy psychoterapeutycznej integruję m.in. podejście psychodynamiczne, systemowe, ericksonowskie; wykorzystuję w pracy techniki mindfulness i hipnozę, psychosomatoterapię, choreoterapię i arteterapię.

Bilety

  • Mamo, idę teraz do Taty

    Bilet potwierdza rezerwację miejsca na warsztacie terapeutycznym: "Mamo, idę teraz do Taty" z obowiązkiem opłaty zaliczki w wysokości 340 zł na konto DOBREGO PORTU bądź płatność przez system kartą.

    340,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page