top of page

pt., 18 paź

|

DOBRY PORT

Warsztat: Powrót do źródła. Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Olsztyn

Wiele osób rozpoczęło swój proces zdrowienia i rozwoju osobistego od warsztatu: Powrót do źródła. Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Początek jest tam, gdzie powstajemy z naszych rodziców. Przychodząc na świat zaczyna się Twoja droga...

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat: Powrót do źródła. Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Olsztyn

Czas i lokalizacja

18 paź 2019, 17:30 – 20:00

DOBRY PORT, ul. Nowowiejskiego 1/306, 10-162 Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

Wiele osób rozpoczęło swój proces zdrowienia i rozwoju osobistego od warsztatu: Powrót do źródła. Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos.

Początek jest tam, gdzie powstajemy z naszych rodziców. Przychodząc na świat zaczyna się Twoja droga -  być może była ona trudna, bolesna, doświadczyłeś/aś wielu zranień, cierpienia, brakowało Ci miłości...   Rodzice mogli dać tylko tyle, ile sami wtedy mieli. ...być może z tym wszystkim zostałeś/aś do dziś? Podczas warsztatu masz szansę wrócić do swego źródła, do źródła życia, rozpocząć swój proces zdrowienia, leczenia ran, po to, aby żyć już w pełni. 

Podczas warsztatu przyjrzysz się aspektom swojego wewnętrznego dziecka. Dowiesz się, kim ono jest, jakie jest. Sprawdzisz, jakie są potrzeby Twojego wewnętrznego dziecka i w jaki sposób możesz je zaspakajać. Rozpoczniesz drogę do źródła – swoich rodziców.

 Cele warsztatu: 

- odnalezienie sposobów na zaspakajanie własnych potrzeb,

- wsparcie rozwoju osobistego i aktywizacja zasobów osobistych,

- zwiększenie samoświadomości, pewności siebie i niezależności,

- budowanie satysfakcjonujących relacji ze sobą i innymi,

- otwarcie się na miłość do siebie i innych.

Warsztat prowadzę za pomocą integratywnej psychoterapii systemowej. Wykorzystuję m.in. medytację, pracę na procesie i Nowe Ciche Ustawienia Systemowe wg Berta Hellingera.

Inwestycja: płatne na miejscu  150 zł.

Osoba prowadząca:

Jestem psychoterapeutą, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public PR, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®. Ukończyłam m.in. 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, kurs Terapii Rodzin Metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie. Od 15 lat smam do czynienia z metodą ustawień hellingerowskich nie tylko wykorzystując ją zawodowo w pracy z ludźmi, ale niejednokrotnie doświadczając jej w swoim procesie rozwoju jako skutecznej metody. Miałam przyjemność poznać na żywo sposób pracy Berta Hellingera. Kolejne osoby, od których uczyłam się to Andrzej Nehrebecki, który wspólnie z B. Hellingerem napisali książkę: "Miłość zaklęta w chorobie", oraz Milena Karlińska-Nehrebecka. Szczególną rolę w procesie mojego rozwoju terapeutycznego oraz osobistego ma Małgorzata Rajchert-Lewandowska, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła pracować tą metodą. Do dziś rozwija się w metodzie, podążając za Bertem i Sophie Hellinger.Dzięki Małgosi mogłam rozwinąć w sobie pokorę, uważność i podążanie oraz otworzyć serce na to, co pojawia się w moim życiu. 

Na swojej drodze rozwoju duchowego miałam przyjemność spotkać się m.in. z Jonette Crowley, amerykańską nauczycielką, mistyczką i medium. W swojej pracy pracuję również metodą Soul Body Fusion (SBF), którą stworzyła Jonette po to, aby móc zjednoczyć duszę z ciałem. Kolejna osoba, od której miałam przyjemność doświadczyć, a także obserwować mocy oczyszczania i uzdrawiania to francuska szamanka Fransoise Ramboud. Ważne osoby z Polski w moim rozwoju duchowym to także Edyta, Marika i Jerzy oraz Anna Nalu Niżyńska (Warszawa), Gaya Bożek (Trójmiasto) oraz Małgorzata Brzoza. 

Od 2008 roku prowadzę prywatną praktykę.

 

Od ponad 20 lat szkolę się w zakresie pomocy, rozwoju i psychoterapii. Od 16 lat praktykuję pracę w obszarze pomocy ludziom.

 

Spełniam się tworząc nowe rzeczy, jestem otwarta na zmiany, fascynuje mnie taniec i fotografia, lubię spotkania z ludźmi, podróże. Jestem mamą Kasi, Igora, Leny i Wiktora.

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page