Grupowe Nowe Ciche Ustawienie Systemowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ustawienia hellingerowskie pokazują, że kontakt z ”wiedzącym polem” rodziny jest dostępny i poprzez reprezentantów można zyskać dostęp do ukrytych dynamik rodziny. Reprezentanci są osobami obcymi dla siebie, nie znają się wcześniej, nie znają rodziny, w której ustawieniu uczestniczą. Jednak w trakcie ustawienia zaczynają doświadczać różnych impulsów, emocji, doznań somatycznych, postaw, dążeń charakterystycznych dla reprezentowanych osób. Mogą zacząć płakać, albo położyć się na podłodze, mogą chcieć wejść z kimś w kontakt, mogą drżeć im nogi lub mogą mieć ochotę odwrócić się, wyjść, mogą mieć uczucie chłodu, zamrożenia, mieć uczucie ciężaru, rozpaczy, napięcia, siły - uczuć obecnych w rodzinie. Reprezentanci, można powiedzieć pomieszczają w sobie odczucia osób, które reprezentują. Ustawienia pozwalają zatem zobaczyć rzeczywistą dynamikę systemu – obraz rodziny wraz z jej powiązaniami. We wszystkich rodzinach jest jakiś porządek, zasady i z jednej strony są one przyczyną wielu nieszczęść, chorób, a z drugiej dostrzeżone i uszanowane mogą stać się źródłem siły i wewnętrznego spokoju.


W warsztatach można wziąć udział pracując nad własnym zgłoszeniem/problemem lub można brać udział w ustawieniach innych osób jako reprezentant.

Koszt ustawienia jest jednakowy – niezależnie od czasu jego trwania, a obecność obowiązuje na całym warsztacie wszystkich uczestników (ustawiających i obserwatorów).

Inwestycja: ustawienie własne - 300 zł

             ustawienie pary- 410 zł

         obserwator i reprezentant – 100 zł

         osoba towarzysząco-wspierająca osobę, która ma własne ustawienie uczestniczy w warsztacie gratis

 

Swoją pracę poddaję superwizji.

Najbliższy warsztat Ustawień - 24 października 2020 r. Olsztyn

 • Pinterest Ikona społeczna
 • Facebook Social Icon
 • Google+ Social Icon

           Gabinet nr 1.

   ul. Nowowiejskiego 1/306 (II piętro)

  10-162 Olsztyn (CH INKA)

  DOBRY PORT Izabela Makowska
  Worliny 9a, 14-105 Łukta

  NIP 741-180-18-86

  REGON 280344521

  +48 609 185 843

  © 2020 by Izabela Makowska