top of page

Opinie

Drodzy Państwo,

to jest przestrzeń do dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami, opiniami nt. tego, w jakim stopniu pomogło spotkanie/nia ze mną (psychoterapia, ustawienia systemowe, warsztaty, Soul Body Fusion), w jaki sposób wpływają na zmiany w Państwa życiu.

 

Swoje opinie, doświadczenia, odczucia można przesłać mi w mailach,

które mogą być umieszczone tylko za Państwa zgodą na mojej stronie internetowej oraz fanpagu.

Wszystko jest wewnątrz nas, dobrze jest To wydobyć na zewnątrz i uświadomić To sobie...byłam zaskoczona efektem Mandali. Z Serca polecam i dziękuję.

Opinia po MAŁYM PO RUSZENIU

Choreoterapia i inne formy arteterapii

Bardzo inspirujące zajęcia. Uświadamiasz sobie coś co już wiesz, ale nie wiesz co z tym zrobić. A to okazuje się takie proste. Dokończyłam swoją mandalę i się dzieje. Wiem co jest moje, a co tak naprawdę nie jest moje. Moje serce się raduje i jest wolne.

Opinia po MAŁYM PO RUSZENIU

Warsztat choreoterapii i innych form arteterapii

Pani Iza to przede wszystkim wspaniały człowiek, co za tym idzie również wspaniały Psychoterapeuta. Chodząc na sesje z Panią Izą, na pewno nikt nie poczuje się oceniany czy skrytykowany. Spotka się jedynie ze zrozumieniem, empatią i dobrymi poradami. Pani Iza pomogła mi bardzo w ciężkim okresie mojego życia. Pomogła uwierzyć w siebie oraz zostawić przeszłość za sobą. Sesje z Panią Psychoterapeutką to była dla mnie ogromna przyjemność. Cieszę się bardzo że trafiłam do Pani Izy, wiem że jeśli kiedyś będę potrzebowała pomocy to zwrócę się właśnie do niej. Polecam z całego serca DOBRY PORT!

Opinia po zakończonej psychoterapii indywidualnej 17 X 2019 r.

Warsztaty pokazały mi jakie mam problemy, których sobie nie uświadamiałam. Pozwoliły mi je zobaczyć, ale też wskazały jak można sobie z nimi poradzić. teraz czuję się silniejsza i jednocześnie bardziej zharmonizowana.

Opinia na temat cyklu warsztatów: W KONTAKCIE ZE SOBĄ

Warsztaty rzeczywiście rozwojowe. Każde spotkanie dotyczyło innej sfery, ale wszystko pięknie się łączyło i pięknie budowało mnie cegiełka po cegiełce. po tym cyklu na pewno jestem silniejsza, rośnie cały czas mój poziom akceptacji siebie, zadowolenia z  życia. ZGODA. Dziękuję Kochana.

Opinia na temat cyklu warsztatów: W KONTAKCIE ZE SOBĄ

Dla mnie te warsztaty były niesamowite pod kątem metod pracy. W bardzo krótkim czasie dochodzi się do sedna sprawy. Czuję się o wiele bogatsza po spotkaniach u Izy i dziękuję jej za jej niesamowitą moc uzdrawiającą. Iza to profesjonalistka o wielkim sercu.

Opinia na temat cyklu warsztatów: W KONTAKCIE ZE SOBĄ

Cykl spotkań okazał się bardzo pomocny w pracy nad sobą. Jest wspaniałym dopełnieniem terapii indywidualnej. Otworzyłam oczy, jak wiele spraw muszę jeszcze przepracować. Chciałabym, aby każdy miał świadomość, że praca nad sobą czy rozpoczęcie terapii lub przyjście na tego typu warsztaty to rozwój osobisty skierowany do każdego, nie jest to nic wstydliwego. Przychodzą tu życzliwi, wartościowi ludzie, którzy  dbają o swój rozwój. Iza jest ciepłą, cudowną osobą, bardzo chętnie tu wracam.

Opinia na temat cyklu warsztatów: W KONTAKCIE ZE SOBĄ

Witaj Izabela.

Jakiś czas temu miałyśmy sesję przez Skype i zdarzył się wtedy przełomowy dla mnie moment, kiedy powiedziałaś "już nic nie możesz dla niego zrobić". Ta sesja była dla mnie katalizatorem wielu zmian i chciałam ci za to serdecznie podziękować.

Sesja online

UK

Szanowna Pani Izo,

dziękuję za wsparcie, które otrzymałam od Pani w trakcie indywidualnego ustawienia systemowego metodą Berta Hellingera. Poczucie wewnętrznego spokoju, radość  zrozumienia swojej sytuacji, a tym samym zmiana postawy wobec wydarzeń przeszłych i teraźniejszych mojego życia, to pierwsze efekty Pani terapii. Uzyskany obraz mojej rodziny ciągle pracuje, zmienia się. Pozostaje niezmienny układ członków rodziny, lecz dochodzą nowe elementy, np. jasne promienie wychodzące z oczu rodziców i rodzeństwa, poprzednio skupione w centrum okręgu , teraz są rozczepione i docierają do każdej osoby. Wszyscy patrzą na wszystkich. Całość otaczają kwiaty róż. Pielęgnuję ten obraz. Zauważyłam zmianę swoich reakcji w trakcie rozmów na temat  rodziców, czy też wydarzeń rodzinnych. Zgodnie z własnym odczuciem "przyjmuję od rodziców to co zostało mi dane" , szanuję to i nie pytam dlaczego, ani też nie oceniam. Jeżeli przeszłość daje nam "znaki" w teraźniejszości, to znaczy że pewne sprawy nie zostały zamknięte i należy zrobić to teraz. 

    Dzięki Pani pomocy z chaosu niepokoju, sprzecznych doznań emocjonalnych, z poczucia braku więzi  i poszukiwania, po omacku, samej siebie uzyskałam, coś dla mnie bardzo cennego. Jest to poczucie przynależności i jednocześnie indywidualnej odrębności. Poprzez ustawienie systemowe został uporządkowany system mojej rodziny, którego jestem częścią integralną. Pozwoliło mi to zrozumieć, co w moim dotychczasowym życiu, a zatem w przeszłości, było wynikiem przynależności do rodziny i funkcjonowania w jej systemie, a co wynikiem mojej indywidualnej działalności. To co było nieuświadomione, dzięki terapii zostało wydobyte na zewnątrz, stało się świadome, zrozumiane i przyjęte. Pewien proces został rozpoczęty i toczy się dalej. I niech tak zostanie zgodnie z prawami, które działają  poza naszym rozumowaniem.

   Jeszcze raz dziękuję za Pani subtelność, wyczucie sytuacji, umiejętność  prowadzenia "za rękę" w trakcie terapii. Cenne dla mnie było to, iż Pani obecność odczuwałam jako specyficzne wsparcie duchowe, dające poczucie bezpieczeństwa, dające możliwość głębszego otwarcia się.

    W swoim życiu spotykamy tylko tych ludzi, których powinniśmy spotkać, by przejrzeć się w nich jak w lustrze i dostrzec samego siebie. 

Dziękuję za "spotkanie".

Ewa O.

Polska

Słowo dziękuję to za mało. Opiszę. Zgłosiłam się na spotkanie indywidualne, miałam robione ustawienie. Czytałam sporo o metodzie i bałam się, ale to co przyniosło mi Życie, spowodowało, że po ustawieniach chodzę prosto, dumnie i coraz pewniej. W sobotę majowa poszłam na ustawienia grupowe, znowu to uczucie tremy, bo grupa......wyszłam po brzegi wypełniona w punktach, gdzie tęsknotą kładła mnie na łopatki. Podsumowując, rano wstałam i moje wnętrze powiedziało: jaki piękny dzień mojego fajnego życia.....tak poza mną, poza umysłem, wyszło ze mnie i za tym podążam. Jestem tak lżejsza, tyle zeszło ze mnie ciężarów, które nosiłam, nieświadoma, że to nie moje. Pokłoniłam się temu i ruszyłam w swoja drogę. Iza bardzo serdecznie dziękuję, za kredyt również. Serdecznie polecam, z głębi mojego zdrowiejącego serca. Namaste.

Polska

Please reload

    bottom of page