top of page

Mała posiadłość

Claude Sabbah


"Byłem małą posiadłością spustoszoną przez burzę.


Piękna pogoda powróciła.


Las i rzeka uspokoiły się.


Dom wibruje i promienieje w słońcu.


I – co najważniejsze – pole porządkuje się, powraca do swego zdrowia i piękna.


Dziękuję wam, moje chore organy. Wiem, że zrobiłyście wszystko, aby ochronić moje istnienie.


I dziękuję sobie za to, co zrobiłem, by być uzdrowionym".Wypowiedzenie tych słów może spowodować proste, ale ogromne zmiany. Nie jest lekarstwem na wszystko, ale ważną częścią procesu zdrowienia, uzdrawiania.


Powtórz te słowa 10 razy rano, jeszcze przed wstaniem z łóżka, 10 razy około południa oraz kolejne 10 razy wieczorem, tuż przed zaśnięciem.


Wypowiadaj te słowa w spokoju i ciszy oraz w pełni świadomie. Zwizualizuj i rozpoznaj każdy element tak wyraźnie, jak to tylko jest możliwe.


Zapisz sobie, co Ci się przyśniło.


Dr Claude Sabbah opracował powyższy tekst w oparciu o pewne "biologiczne znaczenia ciała i podświadomości". Gdy go wypowiadamy, mózg uzyskuje dostęp do "burzy", jaką przeżywali oboje rodzice w okresie Projektu/Celu*, a następnie zostaje poinformowany, że burza ta minęła.

Wyzdrowienie to także zgoda na dorośnięcie.


* Projekt/Cel - jest to cel nieświadomie przyjęty przez dziecko, które może przez całe życie dążyć do jego realizacji. Wynika on z emocji, zdarzeń, jakich doświadczali oboje rodzice (lub tylko jedno) w okresie Projektu/Celu (czyli programowania celu). Okres ten obejmuje 9 miesięcy przed poczęciem dziecka, 9 miesięcy ciąży oraz czas do pierwszych urodzin dziecka.


Życzę zdrowia

Izabela Makowska

1022 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


    bottom of page