top of page

3.

UZDROWIONA DUSZA
Psychoterapia grupowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konsultacja wstępna do grupy psychoterapeutycznej

     

Przed rozpoczęciem pracy w grupie psychoterapeutycznej, proponuję spotkanie konsultacyjne, które ma na celu określić Państwa trudności i oczekiwania. Może również okazać się, że ta forma psychoterapii nie będzie odpowiednia dla Państwa lub potrzebują Państwo innego rodzaju pomocy, niż ta, jaką mogę zaproponować. Powiem wtedy, gdzie można ją uzyskać. 

Spotkanie konsultacyjne do grupy psychoterapeutycznej trwa do 50 minut. Konsultacja do grupy jest bezpłatna.

 

Psychoterapia grupowa 

Psychoterapia grupowa jest alternatywą dla psychoterapii indywidualnej. Poleca się ją zwłaszcza osobom, których problemy mają charakter społeczny (np. fobia społeczna, trudności w komunikacji międzyludzkiej i porozumiewaniu się z innymi), ale nie tylko.

W trudnych chwilach życia pomoc innych osób jest nie do przecenienia. Potrzebujemy kontaktu z innymi osobami, zwłaszcza kiedy brakuje sieci wsparcia, ludzie popadają w apatię, pogarsza się ich stan i samopoczucie. Pracę w grupie stosuje się jako efektywną formę leczenia.

 
Grupy terapeutyczne mają określoną ilość uczestników, a spotkania odbywają się zazwyczaj 1 raz w tygodniu.

 

OTWARTA GRUPA TERAPEUTYCZNA

"UZDROWIONA DUSZA "

Grupa terapeutyczna prowadzona w nurcie psychoterapii integratywnej z wykorzystaniem metod uzdrawiania duszy, m.in. ustawień systemowych Berta Hellingera, tańca spontanicznego, pracy z ciałem, medytacji, szamańskich technik uzdrawiania w rytmach życia.

 

Minimum 24 spotkania w grupie oraz 2 treningi terapeutyczne w roku.

Być może czujesz, że utknęłaś/utknąłeś i z jakiegoś powodu nie umiesz, nie możesz lub nie wiesz, jak zrobić kroku do przodu...?

Może jesteś po bardzo trudnych, traumatycznych przeżyciach, po których nie wiesz jak wrócić do równowagi, swojego balansu?

Jesteś w punkcie swojego życia, gdzie wszystko przewróciło się do góry nogami i nie wiesz, co teraz?

Jesteś w trakcie swojego rozwoju, ale masz wiele pytań, przemyśleń i nie masz z kim się tym podzielić, porozmawiać o swoich wątpliwościach?

Jeśli właśnie tak jest, to zapraszam do wspólnej pracy i drogi w rozwoju, w którym będę mogła Ci towarzyszyć jako kobieta, mama czwórki dzieci, jako psychoterapeuta, która nieustannie się uczy i rozwija, która kocha swoje życie, lubi tańczyć, fotografować, podróżować...
Podczas spotkań pracuję w oparciu o proces grupowy, skupiając się na potrzebach grupy - zazwyczaj odczuwam potrzeby w grupie na głębszym poziomie, dzięki czemu dobieram od razu odpowiednie metody do pracy z grupą.
W swojej praktyce psychoterapeutycznej niejednokrotnie dochodziłam z klientem do momentu, kiedy wszystkie standardowe i naukowe metody napotykały ścianę, a problem dalej istniał. Stąd moje poszukiwania coraz to nowych metod, które niosą za sobą rozwiązanie, a za tym szczęścicie i radość klienta. W pracy psychoterapeutycznej integruję metody wspierające ciało i duszę, które sprawdziłam na sobie, a wszystko po to, aby prowadzić każdego do uzdrowienia, miłości własnej, która owocuje miłością do innych ludzi, do świata.

Dla kogo jest ta grupa?

Jeśli:
💙chcesz ruszyć z miejsca,
💙jesteś gotowa/y do zmiany niesłużących Ci już schematów, zachowań, przyzwyczajeń,
💙jesteś odważna/y do zagłębiania się w siebie
💙 pragniesz czuć miłość i przekazywać ją innym
💙 chcesz w końcu żyć w zgodzie ze sobą, być autentyczną/ym, wierną/ym sobie, zachowując przy tym szacunek do siebie i innych, szanując poglądy innych
💙 chcesz "rozpuścić" traumy własne i rodowe, które na Ciebie oddziaływają
💙 pragniesz uzdrowić siebie...

Organizacja grupy terapeutycznej:

 

Grupa jest otwarta, czyli mogą do niej dołączyć nowe osoby po wcześniejszej konsultacji i pracy indywidualnej.

 

Uczestnictwo w grupie obejmuje minimum 24 spotkania oraz 2 treningi terapeutyczne w roku

 

Zapisy:

Udział w zajęciach poprzedza bezpłatna konsultacja oraz płatne indywidualne sesje.

 

Zapisy telefoniczne: 609 185 843 lub messenger.

 

Inwestycja:

Uczestnictwo w grupie wynosi 80,00 zł za każdą sesję grupową.

Płatność gotówką, przelewem lub kartą z góry za miesiąc. Z uwagi na charakter terapii grupowej oraz odpowiedzialność za pracę w grupie wskazane jest uczestnictwo na każdym spotkaniu.

 

Prowadząca grupę terapeutyczną:

Izabela Aurelia Makowska

    bottom of page