top of page
Soul Body Fusion (SBF)

Soul Body Fusion jest metodą opracowaną przez Jonette Crowley z Denver i jest oparta na  procesie, który przywraca jedność duszy z ciałem. Zazwyczaj częstotliwości duszy i ciała nie są zestrojone. Tak zazwyczaj dzieje się w wyniku traum, nadużyć, bólu, cierpienia, żalu...

Być może czasami czujesz się nieugruntowany/a, albo jakbyś tutaj nie pasował/a? Skarżysz się na małą ilość energii, chorujesz?

 

Metoda SBF sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic. Dzięki Soul Body Fusion nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.

Fuzja odbywa się w parze - dwie osoby siadają naprzeciw siebie w taki sposób, by uda osoby „dającej” sesję otaczały uda „biorącego”. Osoba poddana procesowi zamyka oczy i kładzie swoje dłonie płasko na udach, wewnętrzną stroną do góry. Druga osoba delikatnie opiera końce swoich palców na jej palcach i wypowiada na głos intencję. Po 10 minutach robi się krótką przerwę, a potem kolejne 10 minut sesji. Taką sesję powtarza się po tygodniu a potem po 2 tygodniach (w sumie 3 sesje).

Podczas sesji bardzo ważne jest picie dużej ilości wody oraz to, by podczas procesu nie błądzić nigdzie myślami, być obecnym w danej chwili.

Kiedy może Ci pomóc Soul Body Fusion?

Kiedy np.:

- czujesz brak równowagi w swoim życiu,

- jesteś na życiowym rozstaju dróg,

- masz niskie poczucie własnej wartości,

- masz niski poziom energii i często chorujesz,

- odczuwasz brak szczęścia,

- doświadczasz depresji,

- chcesz doświadczyć pełni,

- chcesz zyskać wewnętrzne prowadzenie,

- pragniesz rozwinąć swoją intuicję.


Pracuję również online via Skype, Zoom.

    bottom of page