top of page

Grupa trwa cały czas - grupa otwarta

|

DOBRY PORT

NABÓR - Otwarta Grupa Terapeutyczna - Uzdrawianie Duszy

Chcesz dołączyć do grupy terapeutycznej? Ruszyły konsultacje - zapisz się już dziś. Dołączysz podczas weekendowego treningu terapeutycznego.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
NABÓR - Otwarta Grupa Terapeutyczna - Uzdrawianie Duszy
NABÓR - Otwarta Grupa Terapeutyczna - Uzdrawianie Duszy

Czas i lokalizacja

Grupa trwa cały czas - grupa otwarta

DOBRY PORT, Feliksa Nowowiejskiego 1/306, 10-001 Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

Dołącz do grupy 28-30.08.2020 r. - czekamy na Ciebie na treningu terepeutycznym, który odbędzie się pięknych okolicznościach przyrody: wkoło lasy, jezioro, łąka.

Grupa terapeutyczna prowadzona w nurcie psychoterapii integratywnej z wykorzystaniem metod uzdrawiania duszy, m.in. ustawień systemowych Berta Hellingera, choreoterapii i arteterapii, pracy z ciałem, medytacji, szamańskich technik uzdrawiania w rytmach życia.  

Sesje grupowe odbywają się co czwartek w godz. 17:00-20:00

Można dołączać do grupy w trakcie jej trwania, o ile są wolne miejsca. 

Minimum 24 spotkania w grupie + weekendowy trening terapeutyczny 2 razy w roku.  

Być może czujesz, że utknęłaś/utknąłeś i z jakiegoś powodu nie umiesz, nie możesz lub nie wiesz, jak zrobić kroku do przodu...? 

Może jesteś po bardzo trudnych, traumatycznych przeżyciach, po których nie wiesz jak wrócić do równowagi, swojego balansu? 

Jesteś w punkcie swojego życia, gdzie wszystko przewróciło się do góry nogami i nie wiesz, co teraz? 

Jesteś w trakcie swojego rozwoju, ale masz wiele pytań, przemyśleń i nie masz z kim się tym podzielić, porozmawiać o swoich wątpliwościach? 

Jeśli właśnie tak jest, to zapraszam do wspólnej pracy i drogi w rozwoju, w którym będę mogła Ci towarzyszyć jako kobieta, mama czwórki dzieci, jako psychoterapeuta, która nieustannie się uczy i rozwija, która kocha swoje życie, lubi tańczyć, fotografować, podróżować... Podczas spotkań pracuję w oparciu o proces grupowy, skupiając się na potrzebach grupy - zazwyczaj odczuwam potrzeby w grupie na głębszym poziomie, dzięki czemu dobieram od razu odpowiednie metody do pracy z grupą.  W swojej praktyce psychoterapeutycznej niejednokrotnie dochodziłam z klientem do momentu, kiedy wszystkie standardowe i naukowe metody napotykały ścianę, a problem dalej istniał. Stąd moje poszukiwania coraz to nowych metod, które niosą za sobą rozwiązanie, a za tym szczęścicie i radość klienta. W pracy psychoterapeutycznej integruję metody wspierające ciało i duszę, które sprawdziłam na sobie, a wszystko po to, aby prowadzić każdego do uzdrowienia, miłości własnej, która owocuje miłością do innych ludzi, do świata.  

Dla kogo jest ta grupa? 

Jeśli: 

💙chcesz ruszyć z miejsca, 

💙jesteś gotowa/y do zmiany niesłużących Ci już schematów, zachowań, przyzwyczajeń,  

💙jesteś odważna/y do zagłębiania się w siebie, 

💙 pragniesz czuć miłość i przekazywać ją innym,

💙 chcesz w końcu żyć w zgodzie ze sobą, być autentyczną/ym, wierną/ym sobie, zachowując przy tym szacunek do siebie i innych, szanując poglądy innych,

💙 chcesz "rozpuścić" traumy własne i rodowe, które mają na Ciebie wpływ, 

💙 pragniesz uzdrowić siebie, 

💙 chcesz doświadczyć jak funkcjonujesz w grupie i przepracować swoje trudności w relacjach z innymi 

Grupa jest otwarta, czyli mogą do niej dołączyć nowe osoby po wcześniejszej konsultacji i pracy indywidualnej z terapeutą, który przygotuje do wejścia w grupę.

Inwestycja: 1 sesja grupowa (3 godz.) - 70 zł. Nieobecność nie zwalnia z opłaty. 

Zapisy: Uczestnictwo w zajęciach poprzedza bezpłatna konsultacja oraz płatne indywidualne sesje. Zapisy telefoniczne: 609 185 843 lub messenger. 

Osoba prowadząca: Izabela Makowska - jestem psychoterapeutą, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public PR, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®. Ukończyłam m.in. 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, kurs Terapii Rodzin Metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z Choreoterapii i Arteterapii.  Od 15 lat mam do czynienia z metodą ustawień hellingerowskich -  wykorzystuję ją zawodowo w pracy z ludźmi, ale niejednokrotnie doświadczyłam jej w swoim procesie rozwoju jako skutecznej metody. Miałam przyjemność poznać na żywo sposób pracy Berta Hellingera. Kolejne osoby, od których uczyłam się to Andrzej Nehrebecki, który wspólnie z B. Hellingerem napisali książkę: Miłość zaklęta w chorobie", oraz Milena Karlińska-Nehrebecka. Szczególną rolę w procesie mojego rozwoju terapeutycznego oraz osobistego ma Małgorzata Rajchert-Lewandowska, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła pracować tą metodą. Do dziś rozwija się w metodzie, podążając za Bertem i Sophie Hellinger. Dzięki Małgosi mogłam rozwinąć w sobie pokorę, uważność i podążanie oraz otworzyć serce na to, co pojawia się w moim życiu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup terapeutycznych, rozwojowych, psychoedukacyjnych, szkoleniowych. W swojej pracy kieruję się głównie sercem, które "wie", czuje najwięcej. Uczę ludzi słuchać siebie, swego wewnętrznego głosu, kontaktu z intuicją i własną mądrością wewnętrzną. Pomagam wracać na własną ścieżkę życia, po to, aby zacząć żyć dla siebie, w zgodzie ze sobą. Dopiero wtedy, kiedy człowiek staje się autentyczny, staje w swojej mocy i sile.  

Bilety

  • Konsultacja -Uzdrawianie Duszy

    0,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page