top of page

czw., 13 cze

|

DOBRY PORT

W KONTAKCIE ZE SOBĄ - Lęk

Zajęcia w grupie mają charakter otwarty, więc możesz przyjść tylko na wybrany przez siebie temat, a możesz także wziąć udział w całym cyklu, wtedy masz pierwszeństwo przy zapisach na warsztat. Spotkania odbywają się co tydzień, trwają 2 godziny zegarowe, a grupy liczą maksymalnie 8 osób.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
W KONTAKCIE ZE SOBĄ - Lęk
W KONTAKCIE ZE SOBĄ - Lęk

Czas i lokalizacja

13 cze 2019, 17:00 – 19:00

DOBRY PORT, ul. Nowowiejskiego 1/306, Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam na wakacyjny cykl warsztatów rozwoju osobistego do DOBREGO PORTU.

13 VI 2019 r. - godz. 17:00-19:00 - LĘK

Warsztat ma na celu poszerzanie świadomości, aby być w dobrym kontakcie ZE SOBĄ. Jeśli wiem, czego doświadczam w danym momencie i mam wiedzę, co mogę z tym doświadczeniem zrobić, to znaczy, że mam dobry kontakt ze sobą. Warsztaty dają Ci możliwość przybliżyć się do siebie i dobrze z tym się czuć.

Zajęcia w grupie mają charakter otwarty, więc możesz przyjść tylko na wybrany przez siebie temat, a możesz także wziąć udział w całym cyklu, wtedy masz pierwszeństwo przy zapisach na warsztat.

Spotkania odbywają się co tydzień, trwają 2 godziny zegarowe, a grupy liczą maksymalnie 8 osób.

Przebieg warsztatów: 10 sesji tematycznych, które obejmują m.in. mini wykład dotyczący zagadnienia spotkania. Pracujemy w małych grupach - w parach, podgrupach, ale i też całą grupą. Otrzymujecie zadania, ćwiczenia lub zagadnienia do przemyślenia, czasami również jako pracę własną poza warsztatami. Kończąc temat, spotykacie się z nim poprzez mini ustawienia za pomocą kartek, aby doświadczyć czym jest pole wiedzące i sprawdzić jaką macie relację z danym zagadnieniem. Sesję zaczyna i kończy wspólna przestrzeń wymiany, tzw. rundka.

Dołącz już dziś jeśli czujesz, że to dla Ciebie na teraz. Można być na całym cyklu, bądź na wybranym temacie.

Warsztaty mają charakter rozwoju osobistego, nie są terapią. Mogą wspierać trwający proces terapeutyczny, a także dają możliwość osobom, które zaczynają pracę nad sobą.

Inwestycja:- 80 zł za 1 spotkanie

- osoby biorące udział w całym cyklu oraz korzystające z terapii w DOBRYM PORCIE - 60 zł za 1 spotkanie

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page