top of page

wt., 26 cze

|

PORT

Warsztat: Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Powrót do źródła. (1)

Wiele osób rozpoczęło swój proces zdrowienia i rozwoju osobistego od warsztatu: Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Powrót do źródła. Początek jest tam, gdzie powstajemy z naszych rodziców. Przychodząc na świat zaczyna się Twoja droga...

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat: Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Powrót do źródła.  (1)
Warsztat: Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Powrót do źródła.  (1)

Czas i lokalizacja

26 cze 2018, 17:00 – 19:30

PORT, ul. Nowowiejskiego 1/306, 10-162 Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

Wiele osób rozpoczęło swój proces zdrowienia i rozwoju osobistego od warsztatu: Moje wewnętrzne dziecko - mój wewnętrzny głos. Powrót do źródła.

Początek jest tam, gdzie powstajemy z naszych rodziców. Przychodząc na świat zaczyna się Twoja droga - być może była ona trudna, bolesna, doświadczyłeś/aś wielu zranień, cierpienia, brakowało Ci miłości... Rodzice mogli dać tylko tyle, ile sami wtedy mieli. ...być może z tym wszystkim zostałeś/aś do dziś? Podczas warsztatu masz szansę wrócić do swego źródła, do źródła życia, rozpocząć swój proces zdrowienia, leczenia ran, po to, aby żyć już w pełni.

Podczas warsztatu przyjrzysz się aspektom swojego wewnętrznego dziecka. Dowiesz się, kim ono jest, jakie jest. Sprawdzisz, jakie są potrzeby Twojego wewnętrznego dziecka i w jaki sposób możesz je zaspakajać. Rozpoczniesz drogę do źródła – swoich rodziców.

Cele warsztatu:

- odnalezienie sposobów na zaspakajanie własnych potrzeb,

- wsparcie rozwoju osobistego i aktywizacja zasobów osobistych,

- zwiększenie samoświadomości, pewności siebie i niezależności,

- budowanie satysfakcjonujących relacji ze sobą i innymi,

- otwarcie się na miłość do siebie i innych.

Metody i techniki:

Warsztat prowadzę za pomocą integratywnej psychoterapii systemowej. Wykorzystuję medytacje, pracę na procesie i Nowe Ciche Ustawienia Systemowe wg Berta Hellingera.

Koszt jednego spotkania: 150,00 zł - obowiązują zapisy online: www.portpl.com oraz telefoniczne: 609 185 843.

Osoba prowadząca:

mgr Izabela Makowska-Trzeciak – jestem psychoterapeutą, pedagogiem społecznym, specjalistą ds. public relations. Ukończyłam Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Warszawski, 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz kurs Terapii Rodzin Metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Instytucie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie. Jestem praktykiem Soul Body Fusion. Ukończyłam i doświadczyłam na sobie szeregu szkoleń w zakresie psychoterapii, rozwoju osobistego, poprawy zdrowia i jakości życia. Jestem specjalistą w zespole Olsztyńskiej Kawiarenki Terapeutycznej. Od blisko 20 lat szkolę się w zakresie pomocy, rozwoju i psychoterapii, a od około 15 lat praktykuję pracę w obszarze pomocy ludziom. Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową i par, warsztaty rozwoju osobistego. W pracy psychoterapeutycznej integruję m.in. podejście psychodynamiczne, systemowe, ericksonowskie; wykorzystuję w pracy techniki mindfulness i hipnozę, psychosomatoterapię, nowe ciche ustawienia systemowe wg Berta Hellingera. W pracy kieruję się sercem, które wie/czuje/widzi więcej, dzięki czemu moja praca jest na głębszym poziomie i sięga tego, co zazwyczaj nieświadome.

Udostępnij to wydarzenie

    bottom of page