top of page

Audio

Proszę usiądź wygodnie, tak abyś mógł w spokoju oddać się relaksacji, czy medytacji. Pamiętaj, aby w czasie słuchania nagrań nie prowadzić żadnego pojazdu, nie obsługiwać urządzeń pozostających w ruchu lub nie wykonywać czynności, które wymagają koncentracji.

Nagrania służą relaksacji, odprężeniu, oczyszczeniu z napięć, stresu, gonitwy myśli, wzmocnieniu, ukochaniu siebie. Przyjemnego słuchania.

Izabela

 

1. Trening relaksacji progresywnej wg Jacobsona

 

Podstawowym elementem Treningu Progresywnej Relaksacji jest nauka napinania i rozluźniania różnych grup mięśniowych. Wywołujemy napięcie, aby ostatecznie uzyskać relaksację. Ważne jest to, abyś mógł skupić swoją uwagę na odczuciach związanych z napinaniem i rozluźnianiem mięśni.

Trening relaksacji progresywnej wg JacobIzabela Makowska-Trzeciak
00:00 / 14:16

2. Wizualizacja bezpiecznego miejsca

Kiedy poczujesz, że emocje biorą górę, czujesz lęk, złość i szukasz sposobu na wyciszenie, możesz udać się do swego bezpiecznego miejsca i poczuć je wszystkimi zmysłami.

Bezpieczne miejsce.mp3Izabela Makowska-Trzeciak
00:00 / 05:05

3. Medytacja - oczyszczenie pod wodospadem

Odczuwasz silny stres, napięcie, Twoje myśli gonią kolejne? Potrzebujesz odpocząć, oczyścić się? Zapraszam w drogę pod wodospad.

Medytacja - oczyszczenie pod wodospadem.Izabela Makowska-Trzeciak
00:00 / 07:15

4. Medytacja na Dzień Kobiet

Medytacja na dzien kobiet2020Izabela Makowska-Trzeciak
00:00 / 09:17

5. Medytacja - spokój wewnętrzny, harmonia, równowaga

Medytacja - spokój wewnętrzny, równowagaIzabela Makowska-Trzeciak
00:00 / 16:29

6. Medytacja - Ja za siebie. Ty za siebie.

Medytacja ta pomoże Ci na tyle, na ile jest Ci dane na ten moment uwolnić się od losu i jego ciężaru Twoich bliskich, aby w swoim życiu iść swoją ścieżką, nie biorąc na siebie tego, co do Ciebie nie należy.

Ja za siebie Ty za siebieIzabela Makowska
00:00 / 08:04
    bottom of page